Бонус Паріматч до 12 000 грн та акції

Бонусна програма є важливим критерієм при виборі спортивної книги, оскільки чим ширший діапазон бонусних пропозицій, тим більше переваг для користувача. Не дивно, що компанія Parimatch користується такою популярністю у букмекерів з України. Спортбук приваблює великим вітальним бонусом і акціями для постійних клієнтів.

Отримати бонус Паріматч дуже просто – необхідно зареєструватися в букмекерській компанії та активувати бонус. Ми продовжимо надавати вам більше інформації про вітальний бонус та інші акції Паріматч.

Отримати бонус 🎁

Вітальний бонус Паріматч

Клієнту пропонується активувати вітальний бонус одразу після Реєстрації. Бонус означає додаткові 150% до першого депозиту. Максимальна сума бонусу становить 12000 грн.

Зробити депозит швидко та зручно. Parimatch співпрацює з найпопулярнішими платіжними системами в Україні (Mastercard, Visa, Rocket, Astropay Card, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin).

Очікується, що вітальний бонус від Parimatch Україна буде відіграно в 16 разів більше суми бонусу. Також всі спортивні події, на які гравець робить ставки, повинні бути з коефіцієнтом не нижче 1,90. Крім того, існує ліміт часу для виконання умов ставок – 7 днів з моменту отримання бонусу.

Повна інструкція щодо того, як заробити вітальний бонус у розмірі 150 % до 12 000 грн у Parimatch, виглядає наступним чином:

  1. Зайдіть на офіційний сайт спортивної книги та заповніть реєстраційну форму. Посилання на веб-сайт спортивної книги наведено в цій статті.
  2. Підтвердьте свій номер телефону або електронну адресу (залежно від вибраного способу реєстрації в Parimatch).
  3. Відкрийте розділ «Особисті дані» та заповніть необхідні поля.
  4. Зробіть депозит у розмірі 50 грн або більше.

Бонус автоматично з'явиться на балансі рахунку.

Реєстрація

Акції Парі Матч

Спортивна букмекерська компанія орієнтована не лише на нових, а й на постійних користувачів. Акції постійно змінюються. Найпопулярніші пропозиції - щотижневі турніри, змагання серед найуспішніших гравців, безкоштовні ставки в якості призів.

Зазвичай акції в Parimatch присвячені якимось важливим подіям і святам країни.

Бонусні коди Парі Матч

Промокод для букмекерської контори - це певна послідовність символів, ввівши яку в поле, можна активувати акційну пропозицію. Багато гравців шукають дійсний промо-код для Parimatch, але мало хто знає, що ця букмекерська компанія нічого не пропонує.

Реєстраційна форма не містить поля для введення спеціального бонусного коду Parimatch. Також немає можливості ввести промокод в особистому кабінеті. Спортбук не працює з промокодами, тому шукати їх немає сенсу.

Програма лояльності Parimatch

Варто зазначити, що відсутність програми лояльності є одним із слабких місць букмекера Parimatch. Немає спеціальної системи рівнів, яка дає додаткові переваги звичайним гравцям. Також недоступні бали, які можна обміняти на подарунки чи привілеї.

Запитання та відповіді

Чи можу я отримати бонус за реєстрацію в Parimatch?

Недепозитний бонус недоступний у Parimatch. Натомість можна отримати 150% бонус на перший депозит до 12000 грн.

Які вимоги до ставок для вітального бонусу в Паріматч?

Спортбук Parimatch висуває таку вимогу: сума має бути відіграна не менше 16 разів. Одиничні ставки приймаються з коефіцієнтом не нижче 1,90. Ігри казино та виграші в системі CashOut не включені.

Який ліміт часу для відіграшу вітального бонусу від Parimatch?

7 днів.

Чи можу я відмовитися від подарунка?

Так, цей бонус не є обов’язковим. Щоб відмовитися від пропозиції, потрібно зняти галочку з цього пункту в реєстраційній формі. У цьому випадку користувач не отримає подарунок, на який потрібно поставити.

Коли бонусні гроші можна буде зняти?

Кожен клієнт, який відповідає віковим вимогам букмекерської контори, отримує можливість вивести гроші будь-якими зручними способами після відіграного бонусу. Гравець також повинен пам’ятати, що він/вона має завершити процес перевірки в Parimatch, як зазначено в Умовах & Умови. Гравець повинен буде надати документи, що посвідчують його особу (паспорт, водійські права або інші документи, які вимагають представники служби безпеки компанії). Процедура перевірки може тривати до 48 годин. Після схвалення клієнт може зняти поставлені бонусні гроші.

Отримати бонус 🎁